W tym tygodniu uczniowie klas I-III mieli wyjątkową okazję, aby zanurzyć się w bajkowej literaturze Świata Baśni i Bajek. Podczas lekcji słuchali czytanych przez nauczycieli bajek oraz baśni a wszystko po to, aby uświadamiać dzieci, że czytanie jest nieocenionym źródłem wiedzy, wzruszeń i radości. Nasi uczniowie brali udział w grach i zabawach: rozwiązywali zagadki, rozpoznawali bajki po rekwizycie i po przeczytanym fragmencie, ilustrowali ulubioną bajkę, a także mieli okazję do stworzenia własnej opowieści. Cykl spotkań z baśniami i bajkami zakończyliśmy dniem postaci z bajek. Uczniowie przebrali się w fantastyczne stroje. Nie zabrakło zabaw oraz dobrego humoru Spędziliśmy miłe i niezapomniane chwile. Z pewnością jeszcze do nich powrócimy.