W dniu 1 października 2021r pierwsze grupy projektowe odbyły swoje zajęcia w ramach projektu „Trójeczka do przodu”. Przed nami rok ciężkiej ale mamy nadzieje, że owocnej pracy.

Podczas pierwszych zajęć uczniowie przystąpili do testów wstępnych sprawdzających posiadaną przez uczniów wiedzę.

Koło przyrodnicze – klasa 1A
Jesień w lesie- drzewa i ich owoce.

Język angielski – A cloud in a jar. Temat zajęć: What’s the weather like today?

Koło przyrodnicze – klasa 1B
Temat: Warstwy lasu.

Koło przyrodnicze – klasa 1B
Temat: Babie lato.

Kółko matematyczne – klasa 3a- radość zwycięzców w turnieju szybkiego liczenia z wykorzystaniem kostek do gry

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 2a- zastosowanie wiadomości i umiejętności matematycznych w sytuacjach praktycznych: porównywanie ciężarów, wrażenie swoich tornistrów i ich zawartości, podawanie co jest lżejsze a co cięższe

Koło informatyczne – klasa 1

Noc z matematycznymi duchami

Zajęcia koła matematycznego w klasie 3b.
Doskonalenie umiejętności mnożenia w zakresie 50 z wykorzystaniem gier dydaktycznych: „Wojna matematyczna”, „Kabum!”, „Mnożenie kości”.

Koło przyrodnicze klasa 1b- Bezpieczeństwo na drodze- znaki drogowe.

Koło przyrodnicze klasa 1a- Jesień w sadzie i ogrodzie

Koło przyrodnicze klasa 2b – Gdy robimy sałatkę owocową, często mamy ten kłopot, że niektóre owoce brzydko nam ciemnieją. Co zrobić, aby nasza sałatka miała nie tylko pyszny smak, ale także ładny, apetyczny wygląd? Oto nasze doświadczenie wystarczy ją polać sokiem z cytryny?

Język angielski – zajęcia w klasie 4a,4b i 5a

Koło matematyczne- klasa 3a-tworzymy mozaiki z figur geometrycznych i stosujemy zasadę symetrii w swoich kompozycjach

Zajęcia z języka angielskiego w klasie 3b

Zajęcia w klasie 2a – Zajęcia praktyczne – centymetr, decymetr, milimetr.

Koło przyrodnicze klasa 2b- eksperymenty z dźwiękiem- magiczny bębenek

Koło matematyczne – klasa 3a- z magnetycznych figur geometrycznych konstruujemy swoje budowle.

Zajęcia w klasie 2a- obliczenia zegarowe

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 4a i 4b- proste równoległe i prostopadłe

Zajęcia z matematyki – Matematyczne kartki świąteczne

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki