W tym tygodniu klasa 1 b uczestniczyła w zajęciach Ogrodu Bajek -Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach. Spotkanie prowadzone przez Panią Bajkę, w którą to postać wcieliła się Pani Maria Inglot–Gonera zawierało elementy pedagogiki waldorfskiej, czyli nauki przez kreatywną pracę z materiałami naturalnymi – runem z owczej wełny, wełnianą i bawełnianą włóczką . Bawiąc się wspólnie z Panią Bajką uczniowie stworzyli ,zapachowe woreczki oraz aniołki i elfiki. Na zakończenie przy uderzeniach w dzwoneczki Pani Bajka snuła opowieść wyciągając z czarodziejskiego kociołka nowe treści dla uczniów. Zachwycone maluchy z niecierpliwością czekają na następne spotkanie z Panią Marią w magicznym Ogrodzie Bajek.