Drodzy Państwo
Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej szkoły 1% odpisu z Waszego podatku. Dla Was to tak niewielki trud w działaniu a dla nas wielka pomoc. Co roku prosimy Was o wspomożenie doposażenia naszej placówki. Za wspólnie uzbierane pieniądze co jakiś czas (zbierając corocznie jakąś kwotę) kupujemy dla naszych uczniów komputery poleasingowe systematycznie poprawiając jakość ich pracy. W przeciągu 7 lat udało się zakupić w trzech transzach ponad 40 komputerów. Część z nich 13 sztuk jest już jednak stara (ponad 10) ponieważ z roku na rok wszystko się starzeje (prócz nas oczywiście;)) i wymaga wymiany. Również w obecnym roku 2021 planujemy kolejne zakupy, ponieważ chcemy by nasze dzieci uczyły się w miarę skromnych możliwości na nowoczesnym sprzęcie.
Za każdą okazaną pomoc i wparcie DZIEKUJEMY ! I polecamy się pamięci na przyszłe lata.

Plakat informacyjny

Instrukcja