W sobotę 11go czerwca nasza społeczność będzie obchodziła wspaniałą uroczystość 100-lecia szkoły.

Obchody rozpoczną się uroczystym przemarszem uczniów spod szkoły do parafii p.w. NPNMP i św. Maksymiliana Marii Kolbe, gdzie o godzinie 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji obecnych oraz byłych uczniów i pracowników naszej szkoły.

O godzinie 12.30 w szkole odbędzie się akademia na zakończenie, której zostanie zamknięta na 25 lat Kapsuła Czasu.

Całą uroczystość patronatem honorowym objął Kanclerz Kapituły Orderu Uśmiechu dr Marek Michalak, który będzie obecny podczas naszego święta.

O 15.00 rozpocznie się rodzinny festyn szkolny podczas, którego około godziny 15.20 odtańczymy wspólnie Belgijkę.

Zakończenie festynu o godzinie 19.00