W dniach 6-11.09.2021 uczniowie klas 6a, 7a oraz kilkoro uczniów klasy 8b i 8a przebywali na wycieczce w Kołkówce. Nasi uczniowie byli zakwaterowani w Domu Wczasów Dziecięcych „Bajkolas” gdzie chętnie korzystali z dostępnych boisk oraz sprzętu sportowego spędzając każdego dnia wiele godzin na świeżym powietrzu. Oprócz zajęć w ośrodku takich jak między innymi: olimpiada sportowa, karaoke, dyskoteka, grill z grą w bingo, zajęć plastycznych – koralikowe prasowanki, turnieju piłkarzyków i cymbergaja, podchodów uczestniczyliśmy również w wielu wycieczkach. Odwiedziliśmy takie miejsca jak: Stara Baśń, pijalnia czekolady w Korczynie, Karpacka Troja, Gminne Centrum Kultury w którym mieliśmy warsztaty wypiekania prozioków. Wspólnie spędzony czas był czasem nie tylko zabawy ale przede wszystkim integracji (nie tylko klasowej). Mamy nadzieje, że wspomnienia tych pięknych chwil pozostaną z nami na długo.
Zdjęcia