W dniach 10-14 czerwca klasy 4a, 4b i kilkoro uczniów z klasy 5b uczestniczyły w 5-dniowej wycieczce do Zawoi.

Podczas wyjazdu dzieci uczestniczyły w wielu warsztatach i miały okazję poznać zarówno faunę i florę Babiogórskiego Parku Narodowego jak również kulturę babiogórskich Górali.

Podczas wyjazdu uczniowie uczestniczyli w wyjściu na Mokry Kozub, oglądali widoki z wieży na Przysłopie, spotkali się z jedynym twórcą szachów dla trzech osób, odwiedzili Park Czarnego Daniela oraz uczestniczyli w lekcji muzealnej Muzeum Babiogórskiego.

Podczas warsztatów organizowanych na terenie ośrodka uczniowie malowali na szkle, uczyli się makramy, piekli i zdobili pierniczki, tworzyli zabawki z siana, uczestniczyli w warsztatach zumby oraz mieli spotkanie z góralami babiogórskimi.

Oprócz zaplanowanych aktywności spędziliśmy również czas na zabawach podwórkowych oraz na nauce Belgijki i Skrzypka.

Był to zarówno dla uczniów jak i nauczycieli bardzo aktywny ale i wartościowy czas.

Zdjęcia