W tym roku szkolnym, 6 czerwca, w przed dzień Festynu Rodzinnego w Trójce, grupa uczniów przygotowanych przez Panią Barbarę  Molendę-Wołowiec, a egzaminowanych w zakresie teorii przez Panią Barbarę Sikorę, w ramach wychowania komunikacyjnego przystąpiła do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Egzamin przeprowadzili na zaproszenie i we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KM w Mysłowicach. Łatwo nie było, nie wszystkim uczniom udało się pokonać tor przeszkód w pierwszym podejściu. Jednak determinacja zdających i wzajemne wsparcie, skutkowały zdanym egzaminem w kolejnych podejściach przez wszystkich uczniów, przystępujących do egzaminu. Gratulujemy!!