W dniu dzisiejszym odbyła się druga edycja szkolnego konkursu interdyscyplinarnego POSTAW NA CUKIERKA.

Regulamin rozgrywki opiera się na zasadach znanego telewizyjnego teleturnieju POSTAW NA MILION.

Jednak w przeciwieństwie do telewizyjnej wersji każda z uczniowskich drużyn walczyła o zdobycie 1,5kg cukierków.

Pytania, na które odpowiadali uczniowie zostały przygotowane przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Najtrudniejsze okazały się pytania z języka angielskiego, historii i informatyki, które znacząco uszczupliły cukierkowy budżet naszych graczy.

Po ośmiu pytaniach tylko reprezentanci klas 5 mieli na swoim pulpicie wygrane cukierki.

Jednak jak przystało na tak słodki konkurs wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni torbami pełnymi smakołyków.

Dziękujemy odważnym reprezentantom klas 4, 5 i 6 i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.