Szanowni Państwo,
w weekend na przełomie maja i czerwca Mysłowice staną się sercem kulturalnych wydarzeń!

*Kiedy: 30.05.2024 r.-1.06.2024 r.*
*Gdzie: Park Słupna, ulica Stadionowa 13, Mysłowice*
*Wstęp: wolny*

Mysłowice szykują się na największą imprezę w regionie – Dni Mysłowic, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca, konkretnie w dniach 30 maja – 1 czerwca. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w Parku Słupna, gdzie mieszkańcy oraz przyjezdni będą mieli okazję delektować się wyjątkowymi brzmieniami.

/„Tegoroczne Święto Miasta będzie prawdziwą ucztą dla melomanów, oferującą różnorodność muzyczną”/ – podkreśla Prezydent Miasta Mysłowice, Dariusz Wójtowicz.

W tym roku głównym akcentem będą lokalne zespoły prezentujące mocne, gitarowe brzmienia. Ponadto, niezwykle ważnym punktem programu będzie koncert rodzinny „Bądź jak Jezus!”, przyciągający chrześcijan z całej Polski. W trzecim dniu świętować będziemy Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji!

/„Cieszymy się, że możemy zaprezentować lokalne talenty oraz zaserwować mieszkańcom niezapomniany weekend pełen muzyki i atrakcji kulturalnych”/ – dodaje Dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury, Michał Skiba.

*Program główny:*

*30 maja /czwartek/*
„Bądź jak Jezus!” – Kim jestem
Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 15:00
•Hillsong London Worship
•Arka Noego
•Rock and Fire
•Katolika Front
•Igramy z Pokusą
Dla najmłodszych dostępne będzie bezpłatne miasteczko zabaw.

*31 maja /piątek/*
Dzień koncertowy
Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 17:00
•Węgiel i Miód
•LAB
•ROBOTY NA WYSOKOŚCI
•OBERSCHLESIEN

*1 czerwca /sobota/*
Dzień Dziecka i Dzień Organizacji Pozarządowych
Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 14:30
•Prezentacje NGO’sów
•Festival kolorów
•Występy Szkół Tańca
•Występy Dzieci z Ogniska Muzycznego „Amadeusz” i „Mam Talent”
•Rekordowy Jerusalema Dance

*Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które łączy lokalną kulturę i talent z radością wspólnego świętowania!*