W nocy z 8 na 9 grudnia nasza szkoła tętniła życiem a to wszystko za sprawą uczniów klasy 4a (oraz 3 gości z klasy 5b). Uczniowie pod opieka wychowawcy Dominiki Gomóły oraz katechety Pawła Gomóły spędzili w szkole noc pełną wrażeń. Na początku wspólnie uczestniczyli w sportowych konkurencjach na sali gimnastycznej, następnie zjedli na szkolnym korytarzu pyszna pizzę by nabrać sił na kolejne harce. Podczas nocki nie zabrakło zabaw integrujących zespół klasowy, nocnego poszukiwania małych Mikołajów oraz zabawy w chowanego przy świetle latarek. Podczas wspólnej nocki uczniów odwiedził również gość- św. Mikołaj, który wręczył grzecznym uczniom słodki upominek. Uczniowie odbyli również kolejną próbę przed swoim występem na jasełkach- bo nie ma to jak próba o 23.00 🙂 Nie zabrakło również wspólnego ubierania choinki oraz świątecznego filmu Grinch. Rano obudził nas szkolny dzwonek byśmy „wypoczęci” mogli zasiąść do wspólnego śniadania, po którym wszyscy udaliśmy się do swoich domów.

Zdjęcia