W dniu dzisiejszym w naszej szkole nauczyciele Dominika i Paweł Gomóła zorganizowali konkurs interdyscyplinarny POSTAW NA CUKIERKA, w którym nagrodami były…cukierki. Konkurs bazował w swym założeniu na popularnym telewizyjnym teleturnieju POSTAW NA MILION. Dwuosobowe zespoły reprezentujące uczniów klas 4-8 walczyły z 7 pytaniami z różnych szkolnych przedmiotów- pytania wcześniej przygotowali nauczyciele z poszczególnych przedmiotów. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromną wiedzą i opuścili sale gimnastyczną z kilogramami cukierków. O tym, że pytania nie były łatwe mogła również przekonać się publiczność, która na zakończenie teleturnieju wzięła udział w krótkim quizie nagrodzonym słodkościami. Co najważniejsze – dzisiaj nie było przegranych, nie rywalizowaliśmy o I, II czy III miejsce, uczniowie zakończyli konkurs z dyplomami, które określały wagę wygranych cukierków a nie zajęte miejsce – bo dzisiaj każdy wygrywał. Dziękujemy uczennicy klasy 4b Marysi Gomóle, która była pomysłodawczynią tego konkursu.

Zdjęcia