Dnia 30.03.2023 r. odbyły się w naszej szkole Dni otwarte. Przybyli goście oprowadzani byli przez uczniów klas starszych, którzy pokazywali, jak wygląda życie naszej szkoły od środka.
Mali goście wraz z rodzicami zapoznali się z ofertą szkoły, wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli atrakcjach w szkolnych pracowniach, sali gimnastycznej, salach tematycznych, gabinecie psychologiczno pedagogicznym oraz bibliotece szkolnej. Zadali mnóstwo pytań, na które odpowiedzieli nauczyciele i obecni uczniowie klas starszych. Na koniec naszej wspólnej przygody dzieci  zabrały ze sobą nie tylko miłe wspomnienia i wrażenia, ale również różnorodne upominki.
Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do naszej szkoły! Czekamy na Was!
Podczas Dni Otwartych wykorzystany został sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Zdjęcia