W naszej szkole nie ma nudy!
Odwiedziła nas Ekipa Szalonych Naukowców!
Naukowcy Pana Korka przybliżyli piękno nauki podczas odlotowego pokazu i pasjonujących warsztatów w naszej szkole. Udowodnili, że nawet skomplikowane zagadnienia można wytłumaczyć w prosty i ciekawy sposób. W tych niezwykłych eksperymentach brali czynny udział uczniowie klas I-III i klasy IV-VII. Sympatyczna ekipa w kolorowych fartuchach udowodniła, że nauka nie musi być nudna i niezrozumiała. Spotkanie z Panem Korkiem i z jego naukowcami to była fantastyczna przygoda. Najważniejszą wartością było jednak to, że większość eksperymentów uczniowie wykonywali sami. Cieszymy się, że spotkanie z ekipą Pana Korka okazało się kolejną odlotową i pełną zaskakujących i niezapomnianych wrażeń.
Uwielbiamy uczyć się nowych rzeczy!

Zdjęcia