W dniu 7 grudnia 2022 r. Pani Dyrektor Agnieszka Lasocka zorganizowała dla uczniów naszej szkoły Turniej Szachowy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Pan Nikołaj Osipow. Do rozgrywek zgłosili się miłośnicy szachów z klas: I-V. Pasjonaci tej królewskiej gry mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w turnieju. Większość to jeszcze początkowi gracze, którzy będą dopiero rozwijać swój talent w tym kierunku.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a w szczególności zwycięzcom!

W kategorii rozgrywek szachowych młodsi uczestnicy.
I miejsce Nikodem Czech klasa IB
II miejsce Jan Kozak klasa IB
III miejsce Antoni Borowczyk klasa IB

W kategorii rozgrywek szachowych starsi uczestnicy.
I miejsce Maja Mol klasa IIA
II miejsce Michał Ulczok klasa IIA
III miejsce Krzysztof Żesławski

W kategorii rozgrywek szachowych najstarsi uczestnicy.
I miejsce Antoni Kalita klasa IIIA
II miejsce Adam Liberski klasa VA
III miejsce Aleksy Soboszek klasa IIIA

Na uczniów naszej szkoły czekała słodka niespodzianka zorganizowana przez Panią Dyrektor w postaci darmowego popcornu oraz waty cukrowej.
Dziękujemy Dyrekcji za zorganizowanie turnieju oraz niespodziankę ,uczniom za zaciętą rywalizację i atmosferę świetnej zabawy! Mamy nadzieję, że tegoroczne pierwsze szkolne zawody szachowe staną się dodatkową zachętą dla pozostałych uczniów do zgłębiania tajników tej gry.

ZDJĘCIA