Dnia 25 października  2022 roku uczniowie klas I – III naszej szkoły wybrali się wraz z nauczycielami do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl  pod tytułem Noniek. Noniek zawdzięcza swoje imię dopowiadanemu do obserwowanych zdarzeń komentarzowi No nieee…. Bohater sztuki wyrusza w podróż by odzyskać dobry humor, który stracił z niewiadomych dla niego przyczyn. Spektakl pełen zaskakujących rozwiązań i obecności wielu lalkowych postaci, ułatwił uczniom towarzyszenie w przygodzie rozwiązania zagadki znikającego dobrego humoru. Po spektaklu odbyło się spotkanie z aktorami teatru, podczas którego odpowiadali na nurtujące uczniów pytania dotyczące pracy w teatrze oraz przygotowań do spektaklu. Na zakończenie uczniowie zostali zaproszeni za kulisy gdzie mogli zapoznać się z czarodziejskimi rekwizytami oraz elementami dekoracji przygotowanymi do wysunięcia na scenę. Pełni wrażeń z dawką dobrego humoru autokarami wrócili do szkoły.

Zdjęcia