W czwartek 13 października odbyła się w naszej szkole niesamowita Gala Teachers Awards. Uczniowie nagrodzili nauczycieli w  zaskakujących kategoriach: szkolna mama, fryzura roku, największy luzak, złote usta, alfa i omega, królowa ciszy, raper roku (czyli nauczyciel najszybciej dyktujący notatki) oraz królowa mody. Uczniowie prowadzący galę wykazali się wspaniałymi umiejętnościami aktorskimi. Podczas gali nie zabrakło oczywiście cudownych występów artystycznych naszych utalentowanych uczniów. Podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Nauczyciela został również wręczony tytuł Szkolnego Kawalera Orderu Uśmiechu. Na zakończenie na uczniów czekało nie lada wyzwanie ponieważ musieli odgadnąć jaki nauczyciel ukrywa się na poszczególnych zdjęciach z dzieciństwa. Podczas tej zabawy było wiele śmiechu i niespodzianek. Bardzo dziękujemy p. Wiernkowi oraz Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie pięknej gali a p. Durajowi i Kreatywnemu Kołu Języka Polskiego za przygotowanie głosowania oraz uroczystego nadania tytułu Szkolnego Kawalera Orderu Uśmiechu.

Zdjęcia