1 września o godzinie 9.00 uczniowie klas 2-8 spotkali się wspólnie na sali gimnastycznej by podczas uroczystej akademii rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023. Akademia, którą przygotowali uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką p. Violetty Hanik i p. Maryli Sędłak wprowadziła uczniów w czas radosnego oczekiwania na to co przyniesie nam nadchodzący rok szkolny. Podczas akademii uczniów powitała nowa Pani Dyrektor, Pani Agnieszka Lasocka. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wzięła również udział powołana przez Panią Dyrektor na stanowisko Wicedyrektora Pani Małgorzata Bernaś. Po akademii uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Natomiast o godzinie 10.00 rozpoczęła się akademia skierowana do naszych najmłodszych uczniów, do uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku zawitali w progi naszej szkoły. Na twarzach dzieci można było odczytać całą gamę emocji -radość, zaciekawienie, odrobinę lęku ale przede wszystkim entuzjazm i pełnię energii. Życzymy wszystkim uczniom a zwłaszcza pierwszoklasistom aby ten rozpoczynający się rok szkolny był dla nich czasem odkrywania i zdobywania nie tylko wiedzy ale również nowych przyjaźni i wspaniałych wspomnień.