Miło nam poinformować, że podczas TYGODNIA TRADYCJI I KULTURY JĘZYKA OJCZYSTEGO wykazaliście się dużą aktywnością i chętnie braliście udział w konkursach i zabawach szkolnych.
Klasy młodsze wiodły prym podczas szaleństw z ubiorem. W tym dniu w szkole spotkać można było elfy, śnieżynki i duuużą ilość pomocników Mikołaja 🙂
Zarówno młodsze, jak i starsze klasy świetnie poradziły sobie jako poszukiwacze wyrazów z trudnością ortograficzną. Wszystkie wyrazy zostały znalezione, poprawnie zapisane a poszukiwacze zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.
W atmosferę zbliżających się Świąt wprowadziły nas także piękne kolędy i utwory świąteczne, które towarzyszyły nam na przerwach.
1. Paweł Łęczycki z klasy 8a
2. Maria Gomóła z klasy 3b
3. Natalia Mospinek z klasy 2b
4. Zuzanna Wywiał z klasy 5a
5. Piotr Wywiał z klasy 3a
6. Alicja Karolewicz z klasy 5a
7. Adam Liberski z klasy 4a
8. Magdalena Leszczyńska z klasy 5b
9. Dariusz Cichoń z klasy 4b
Na szkolnej stronie Fb znajdziecie najlepsze fotorelacje a wszystkie przepisy na stronie szkoły.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i aktywność.
Życzymy rodzinnych, zdrowych, spokojnych i smacznych Świąt Bożego Narodzenia.
Katarzyna Kręcichwost, Karolina Kozioł-Mospinek, Aleksandra Pałka

KONKURS KULINARNO-FOTOGRAFICZNY