Od 16 do 26.11. w klasach ósmych zostały przeprowadzone lekcje historii z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych udostępnionych, w związku z udziałem naszej szkoły w projekcie BohaterON w Twojej Szkole.
Projekt jest częścią ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!, której celem jest m.in. upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także edukacja społeczeństwa oraz promocja patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.
Organizatorami Projektu są: Fundacja Rosa z siedziba w Warszawie, Fundacja Sensoria z siedzibą we Wrocławiu, Fundacja Pokolenia Kolumbów z siedzibą we Wrocławiu.
Projekt realizowany jest pod patronatami: Ministra Edukacji i Nauki, Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej oraz Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Partnerem merytorycznym Projektu jest Instytut Pamięci Narodowej.

Zdjęcia