Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek jest nieodłącznym towarzyszem okresu Świąt Bożego Narodzenia. W jego niezwykle radosny, świąteczny klimat wprowadzili nas uczniowie klas 1-3, którzy przygotowali i zaprezentowali wybrane kolędy i pastorałki. Atmosfera była cudowna! Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły we wspólnym śpiewaniu. Gościem  była  Pani dyrektor Agnieszka Lasocka-Wysocka. Całe to spotkanie było naprawdę wyjątkowe!. Uczniowie wykazali się świetnymi umiejętnościami wokalnymi oraz wspaniałą grą aktorską, a piękna  sceneria dopełniała całe przedstawienie. Te wspólne kolędowanie naszych najmłodszych uczniów będzie zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością.