Facebook Like


Kalendarz
<< Październik 2017 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS 1


Nazwa zajęć: Dla klas: Dzień: Godzina
lekcyjna:
Prowadzący:
Kółko integracyjno-adaptacyjne 1A poniedziałek 5 mgr Elżbieta Mikołajewska
Zajęcia wyrównawcze. 1A piatek 5 mgr Elżbieta Mikołajewska
Kółko integracyjno-adaptacyjne 1B piątek 5 mgr Anna Urbańczyk
Zajęcia wyrównawcze. 1B środa 6 mgr Anna Urbańczyk

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS 2


Nazwa zajęć: Dla klas: Dzień: Godzina
lekcyjna:
Prowadzący:
Kółko plastyczno-techniczne 2 poniedziałek 5 mgr Agnieszka Roik
Zajęcia wyrównawcze. 2A wtorek 6 mgr Agnieszka Roik
Kółko plastyczne. 2 wtorek 6 mgr Beata Duży
Zespół wyrównawczy. 2B poniedziałek 6 mgr Beata Duży
Kółko informatyczne. 1-3 piątek 5 mgr Barbara Sikora
Zespół wyrównawczy. 2C czwartek 5 mgr Barbara Sikora
Kółko z j. niemieckiego. 2 czwartek 5 mgr Alicja Jaworska
Zespół wyrównawczy. 2D poniedziałek 6 mgr Alicja Jaworska
Kółko plastyczno-techniczne. 2 piątek 5 mgr Sylwia Palka
Zespół wyrównawczy. 2E wtorek 5 mgr Sylwia Palka
Kółko j. angielskiego. 2 czwartek 6 mgr Daria Kowalska

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS 3


Nazwa zajęć: Dla klas: Dzień: Godzina
lekcyjna:
Prowadzący:
Kółko języka polskiego. 3 poniedziałek 6 mgr Maryla Sędłak
Zajęcia wyrównawcze. 3A czwartek 6 mgr Maryla Sędłak
Koło gwary śląskiej. 3 środa 6 mgr Violetta Hanik
Zespół wyrównawczy. 3B poniedziałek 6 mgr Violetta Hanik
Zajęcia wyrównawcze. 3C poniedziałek 6 mgr Aleksandra Pałka
Koło przyrodnicze. 3 wtorek 6 mgr Aleksandra Pałka
Kółko artystyczne. 3 środa 5 mgr Agnieszka Buczkowska
Zespół wyrównawczy. 3D poniedziałek 6 mgr Agnieszka Buczkowska
Kółko j. angielskiego. 3 piątek 6 mgr Magdalena Szweda
Kółko taneczne. 3 piątek 1250 - 1400 mgr Dominika Gomóła

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS 4-6


Nazwa zajęć: Dla klas: Dzień: Godzina
lekcyjna:
Prowadzący:
Zespół wyrównawczy z j. angielskiego. 5 piątek 7 mgr Magdalena Szweda
Zajęcia wyrównawcze z przyrody 4-6 wtorek 8 mgr Barbara Olszowska
Kółko przyrodnicze 4-6 czwartek 7 mgr Barbara Olszowska
SKS 4-6 czwartek 8-9 mgr Szymon Warda
Kółko gwary śląskiej 4-6 wtorek 6 mgr Krystyna Bierońska
Zespół wyrównawczy z j. polskiego 6 środa 8 mgr Krystyna Bierońska
Kółko e-Twinning 6B poniedziałek 2 mgr Joanna Bała
Zespół wyrównawczy z j. angielskiego 6 środa 8 mgr Joanna Bała
Zespół wyrównawczy z matematyki. 4a,4b,5b,6c czwartek 7 mgr Dominika Gomóła
Kółko matematyczne 4-6 czwartek 8 mgr Grażyna Potoczny
Zespół wyrównawczy z matematyki 4c,5a,5c,6a,6b piątek 7 mgr Grażyna Potoczny
Basen 4-6 czwartek 1230 - 1415 mgr Hanna Długajczyk
Basen 4-6 środa 1430 - 1600 mgr Dagmara Szarama
Zespół wyrównawczy z j. polskiego 4 piątek 7 mgr Karolina Kozioł - Mospinek
Kółko polonistyczne 4 piątek 8 mgr Karolina Kozioł - Mospinek
Zespół wyrównawczy z j. angielskiego 4 czwartek 7 mgr Daria Kowalska
Zespół wyrównawczy z j.polskiego 5 poniedziałek 8 mgr Katarzyna Kręcichwost
Kółko polonistyczne 5 poniedziałek 7 mgr Katarzyna Kręcichwost




Copyright © Szkoła Podstawowa nr 3 Mysłowice 2014
41-400 Mysłowice, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
tel. +48 32 222 25 39 fax +48 32 223 28 18



2,179,544 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.