Facebook Like

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
KU PAMIĘCI
Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 7.07.2020r zmarła Pani Grażyna Potoczny nasz nauczyciel, wychowawca, przyjaciel. Pogrzeb odbędzie się 11go lipca o godzinie 9.00 w kościele pw. świętego Maksymiliana Marii Kolbe i NPNMP w Mysłowicach.
W imieniu całego Grona Pedagogicznego oraz pracowników Administracji i Obsługi przesyłamy najszczersze kondolencje najbliższej rodzinie Pani Grażyny.
FAMILIJNY FESTYN ŚWIĘTOJAŃSKI
Serdecznie zapraszamy na XXVII Familijny Festyn Świętojański w dniach 20-21 czerwca, który odbędzie się na Placu Świętego Jana Pawła II. Szczegółowy program festynu dostępny poniżej:

Plakat

Zachęcamy również do wsparcie zbiórki nakrętek dla naszej byłej uczennicy Alicji:

Zbiórka
MYSŁOWICZAN PORTRET WŁASNY
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją projektu "Mysłowiczan portret własny"
PISMO
PROCEDURY ZWROTU KSIĄŻEK
Prosimy o zapoznanie się z procedurami zwrotu podręczników do szkolnej biblioteki:
PROCEDURY
WSZCZEP SOBIE ZDROWIE
Gratulujemy uczniowi klasy 7a Janowi Klinke zajęcia III miejsca w ogólnopolskim konkursie "Wszczep sobie zdrowie"
DYPLOM
PODZIĘKOWANIE
PROCEDURY EGZAMINACYJNE
Wszystkich ósmoklasistów oraz ich rodziców prosimy o zapoznanie się z procedurami egzaminacyjnymi:
Procedury
Plakat
KONKURS BIBLIOTECZNY
W dniach 8 - 15 maja br. miał miejsce XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem "Zasmakuj w bibliotece". W tym czasie odbył się nasz konkurs biblioteczny. Uczniowie przysłali liczne zdjęcia swoich domowych biblioteczek, opisy ulubionych książek oraz lektur, które cenią, a także rysunki księgozbiorów. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, a wyróżnione zostały te najbardziej oryginalne, które wykonali:
Zofia Ciuk, kl. 1b
Milena Czerner, kl. 5a
Marek Mierzejewski, kl. 5d
Po odbiór nagród zapraszam po powrocie do szkoły, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział.
WYNIKI KONKURSU DLA KLAS VII-VIII
Świetlica szkolna organizowała konkurs plastyczny dla dzieci z klas 7-8 na grę planszową. Dziękujemy za nadesłane prace. Pierwsze miejsce w konkursie otrzymuje KONRAD NISOWSKI z kl.7b, który wykonał grę dwujęzyczną. Drugie miejsce otrzymuje ANGELIKA GACEK z kl. 8c, której praca była wykonana z surowców wtórnych. Uczniowie otrzymali punkty dodatnie, a po powrocie do szkoły zostaną Im wręczone nagrody. GRATULUJEMY
WYNIKI KONKURSÓW DLA KLAS I-II
Za nami trzy świetlicowe konkursy adresowane do uczniów klas I-II. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wykonały piękne prace plastyczne.
A oto zwycięzcy poszczególnych konkursów:

1. Barwy wiosny. Wiosenne kwiaty. Przybycie Pani Wiosny.(do wyboru)
I msc. Lena Nanowska klasa 1B
II msc. Anna Ryszewska klasa 1A
II msc. Wojciech Przewłocki klasa 1A
III msc. Jagoda Czypionka klasa 1A

2. Moja ulubiona postać z polskiej bajki.
Imsc. Lena Nanowska klasa 1B
IImsc. Maria Gomóła klasa 1B

3. Kotylion
Imsc. Zofia Ciuk klasa 1B
IImsc. Julia Kipias klasa 1A
IIImsc. Wojciech Przewłocki klasa 1A
IIImsc. Julia Borowczyk klasa 1B

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych świetlicowych konkursach.

WYNIKI KONKURSÓW DLA KLAS V-VI
Na początku chcielibyśmy pogratulować wszystkim uczniom za pięknie wykonane prace/ fotografie.
Cieszymy się, że znaleźliście czas i wzięliście udział w konkursach.
Spośród licznie nadesłanych prac przedstawiamy zwycięzców poszczególnych konkursów:

„KOCHAM zwierzęta, bo..."
1 miejsce- Tomasz Burda 5A
2 miejsce- Zuzanna Kocur 6C
3 miejsce- Zuzanna Drobiec 6C
Wyróżnienie:
Rozalia Chmielowska

„WIOSNA w obiektywie"
1 miejsce- Magdalena Nowak 5A
2 miejsce- Jakub Wikliński 6B
3 miejsce- Marek Mierzejewski 5D

„Co robię w czasie koronawirusa...(nowe zainteresowania,pasje)"
1 miejsce- Natan Kozłowski 5C
2 miejsce- Nikola Kryształ 5D
3 miejsce- Michał Dusza 6A

Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.

WYNIKI KONKURSÓW DLA KLAS III-IV
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach i wykonali piękne prace.
Spośród nadesłanych prac pragniemy przedstawić zwycięzców poszczególnych konkursów:
,,To jest cenne dla naszej rodziny"
1 miejsce- Aleksander Palka 4a
,,Eko-ludek"
1 miejsce- Jakub Fularski 4b
2 miejsce- Lena Kwaśny 4a
3 miejsce- Aleksander Kocurek 4b
Wyróżnienie:
Lena Lasek 4a
Paweł Jeruzol 4a
,,Piękna jest nasza Ojczyzna- Polska"
1 miejsce- Hanna Chmielniak 4a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że tak chętnie bierzecie udział w konkursach.
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych.