Uczniowie klasy 5a i 4a wybrali się na pięciodniową wycieczkę szkolną do Piechowic położonych w malowniczych Karkonoszach. Podczas wyjazdu wraz z opiekunami uczestniczyli w górskich wędrówkach podziwiając piękno karkonoskiej przyrody. Dzieci miały również okazję poznać tajniki pracy ze szkłem oraz wziąć udział w warsztatach grawerunku. Nie zabrakło także ciekawych informacji o faunie i florze Karkonoszy. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń, nauki i wspólnie spędzonego czasu.