30 kwietnia br. odbyła się w naszej szkole na 2 i 3 godzinie lekcyjnej akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas IVa i IVb wraz nauczycielami: M. Lisakiem-Zbrońskim, D. Hainc, A. Hajduk, K. Piekorzem, przygotowali akademię, w której przypomnieli wszystkim zebranym, co przyczyniło się do tego, że taka Konstytucja była potrzebna i jak doszło do jej ogłoszenia. Na koniec akademii, wszyscy uczniowie klas starszych odtańczyli Poloneza z Pana Tadeusza.

