7-8 maja klasy 4b, 6a i 6b uczestniczyły w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Pierwszego dnia uczniowie odbyli trzygodzinny spacer po Wrocławiu podczas którego Pan Przewodnik zaprezentował nam najciekawsze zabytki Wrocławia- widzieliśmy m.in. Jatki, więzienie, Ostrów Tumski i wiele innych miejsc. Na wrocławskim rynku czekała nas miła niespodzianka – tego dnia we Wrocławiu odbywał się Międzynarodowy Zjazd Kominiarzy dlatego uczniowie mogli zobaczyć przeszło 200 kominiarzy w jednym miejscu. Po zwiedzaniu miasta udaliśmy się do Hydropolis- czyli muzeum wody. Zmęczeni po całym dniu zakwaterowaliśmy się w naszym ośrodku, zjedliśmy kolację i udaliśmy się na spacer wzdłuż konnego toru wyścigowego. Spacer ten zakończył się spontanicznym, zaaranżowanym przez uczniów polonezem. Kolejny dzień na naszej wycieczce był równie intensywny. Po śniadaniu udaliśmy się na zwiedzanie zoo wraz z afrykanarium. Po kilku godzinach spędzonych wśród zwierząt czekały na nas ostatnie punkty programu naszej wycieczki czyli hala stulecia, pokaz multimedialnych fontann oraz ogród japoński. Na zakończenie dnia nasze liczniki kroków pokazywały ogromne ilości ale warto było zobaczyć te wszystkie miejsca.

Zdjęcia